Chciałbym zaprezentować Wam moją najnowszą kompozycję "Paioharmonic 3". Muzyka relaksacyjna taki chillout. :). Słuchajcie i relaksujcie się. Zamknijcie oczy albo ogladajcie jednocześnie zdjęcia Tatr, które wykonałem na zeszłorocznych wakacjach.
niedziela, 19 marca 2017
poniedziałek, 26 grudnia 2016
niedziela, 27 listopada 2016
niedziela, 6 listopada 2016
Hej.
Chciałbym Wam zaprezentować swój nowy utwór muzyczny oprawiony moimi fotkami wykonanymi tego lata. Podziwiajmy piekno przyrody jej kolory jej kształty. Zatrzymajmy sie na chwile w swoim pędzie zeby zerknąć na listek na płatek kwaitu itd. Taka chwila bez myślenia o problemach i troskach skupiona tylko na czerpaniu przyjemności z barw i kształtów jakie oferuje nam przyroda napewno dobrze wpłynie na nasze samopoczucie. Doceńmy to zanim bedzie zapóźno.
Utwór: PAIO - KEEP TIME FOR LIFE
Chciałbym Wam zaprezentować swój nowy utwór muzyczny oprawiony moimi fotkami wykonanymi tego lata. Podziwiajmy piekno przyrody jej kolory jej kształty. Zatrzymajmy sie na chwile w swoim pędzie zeby zerknąć na listek na płatek kwaitu itd. Taka chwila bez myślenia o problemach i troskach skupiona tylko na czerpaniu przyjemności z barw i kształtów jakie oferuje nam przyroda napewno dobrze wpłynie na nasze samopoczucie. Doceńmy to zanim bedzie zapóźno.
Utwór: PAIO - KEEP TIME FOR LIFE
Subskrybuj:
Posty (Atom)